Zarządzanie salami

Zarządzanie salami

Posiadanie wysokiej jakości sprzętu nie zawsze gwarantuje komfort pracy. Mnogość rozwiązań, pilotów, inne tryby pracy mogą sprawić że technologia zamiast upraszczać codzienne czynności będzie je komplikować. Aby uniknąć paradoksalnej sytuacji w której najnowsze technologie stają się wrogiem, sercem naszego systemu uczyniliśmy panel sterowania. Umieszczona w stole katedralnym matryca wyposażona jest we wszystkie elementy wymagane do integracji  urządzeń systemu wyposażenia sali konferencyjnej takie jak ekrany, odtwarzacz BluRay, oświetlenie, rejestrator audio, rolety, przełączanie źródeł wideo oraz kontrola systemu nagłośnienia.

Korzyści dla uczelni

Zarządzanie to oszczędność

Właściwe zarządzanie salami nie tylko ułatwia codzienne funkcjonowanie uczelni, ale także pozwala osiągnąć oszczędności wynikające z optymalnego wykorzystania i wynajmu sal, redukcji kosztów oświetlenia czy optymalizacji zasilania urządzeń elektrycznych,

Wszystko w zasięgu ręki

Możliwość sterowania wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego panelu oraz centralne zarządzanie treściami wyświetlanymi na monitorach to tylko niektóre udogodnienia. Problemy, takie jak którego pilota użyć, czy gdzie jest ten który jest akurat potrzebny, staną się przeszłością

Inwestycja dla każdego

Jeśli Państwa uczelnia aktualnie szuka oszczędności, a nie inwestycji tym bardziej warto przyjrzeć się możliwościom systemu. Finansowanie rozłożymy odpowiednio w czasie i dopasujemy je do realnych możliwości budżetu uczelni, tak aby uzyskane oszczędności sfinansowały zakup.

Skontaktuj się z nami!
Odpowiemy na wszystkie pytania
Zapytaj nas

Scenariusz wykorzystania

Korzyści ze sprawnie funkcjonującej infrastruktury najlepiej widać w codziennych, powtarzalnych sytuacjach. Tak może być też na Państwa uczelni.
1
Wykładowca steruje wszystkimi urządzeniami w pomieszczeniu za pomocą jednego panelu.
2
W katedrze zainstalowany jest dotykowy monitor pozwalający na podgląd sygnału wideo z systemu.
3
Dzięki funkcjom dotykowym panelu prelegent nanosi notatki, bezpośrednio na wyświetlane na ścianie video prezentacje.
4
Studenci podczas zajęć korzystają z wielkoformatowego interaktywnego monitora 60’’ – 80’’ na mobilnym stojaku, który łączy się przez Wi-Fi z 20 urządzeniami mobilnymi .
5
Notatki i rysunki sporządzone na ekranie monitora BIG PAD pojawiają się na urządzeniach użytkowników w czasie rzeczywistym.
6
W stole prelegenta oprócz monitora podglądowego i komputera zainstalowane są również inne przyłącza.
7
Za pomocą jednego panelu wykładowca steruje dźwiękiem, roletami, oświetleniem, odtwarzaczem BluRay oraz rejestratorem dźwięku.
8
W ramach systemu korzysta również z mobilnego wizualizera do wyświetlania treści w wersji wydruku papierowego na ścianie.
9
Wizualizer wyposażony jest podświetlanie powierzchni roboczej co pozwala na filmowanie takich materiałów jak: negatywy, klisze, zdjęcia rentgenowskie i inne transparentne treści.
10
Multimedialna sala zwiększa zaangażowanie studentów, uczy współpracy oraz podnosi prestiż uczelni.

Skontaktuj się z nami

Piotr Kogut
Piotr Kogut
Senior Key Account Manager
+48 608 003 453 piotr.kogut@sharp.eu