Zarządzanie komunikacją

Zarządzanie komunikacją

  • interaktywne plakaty dla uczelni
  • Zarządzanie treścią
  • digital signage dla uczelni i edukacji
  • interaktywne kioski dla uczelni

W jaki sposób uczelnia może skutecznie i atrakcyjnie przekazywać informacje? Nowy wzór legitymacji? Terminy egzaminów w nadchodzącej sesji? Juwenalia? Dzięki profesjonalnym monitorom, o doskonałej jakości i parametrach obrazu, studenci będą nie tylko świetnie poinformowani, ale także poczują się bardziej zaangażowani w życie uczelni. Połączenie zaawansowanej technologii dotykowej, wysokiej rozdzielczości z możliwością integracji z innymi urządzeniami to tylko część udogodnień. Oryginalne i wydajne rozwiązania audio-wizualne z pewnością zrobią wrażenie na Państwa studentach, budując jednocześnie przewagę konkurencyjną uczelni.

Korzyści dla uczelni

Zysk +

Korzystając z rozwiązań Digital Signage, uczelnia może nie tylko skutecznie docierać ze swoimi komunikatami do studentów, ale także zarabiać dzięki współpracy z potencjalnymi reklamodawcami. Nasze profesjonalne oprogramowanie pozwoli z łatwością ustalić harmonogramy wyświetlania dla komunikatow wewnętrznych, różnych reklamodawców i partnerów.

Dynamiczny rozwój

Zastosowanie takich form komunikacji, jak interaktywne plakaty czy kioski, wyróżni Państwa uczelnię wśród innych. Studenci zwracają uwagę na sposób prezentowania treści, a technologia jest jednym z czynników budujących przewagę konkurencyjną uczelni.
Nowoczesna komunikacja ze studentami zwiększa ich zaangażowanie i poziom identyfikacji z Państwa marką.

Przemyślany zakup

Zastosowanie interaktywnych form komunikacji wyeliminuje koszty druku plakatów czy ulotek, a zmiany szczegółów jak daty czy godziny wydarzeń nie będą wymagały już nowych nakładów. Finansowanie rozłożymy odpowiednio w czasie i dopasujemy je do realnych możliwości budżetu uczelni.

Skontaktuj się z nami!
Odpowiemy na wszystkie pytania
Zapytaj nas

Scenariusz wykorzystania

Korzyści ze sprawnie funkcjonującej infrastruktury najlepiej widać w codziennych, powtarzalnych sytuacjach. Tak może być też na Państwa uczelni.
1
Zmieniła się data Juwenaliów – na szczęście zmiana daty czy innego szczegółu nie jest żadnym problemem na plakatach interaktywnych.
2
Dzięki możliwości sterowania dotykiem studenci reagują na przedstawiane treści i dzielą się opiniami.
3
Między komunikatami uczelni wyświetlane są reklamy partnerów, na których uczelnia zarabia.
4
Zbliża się sesja – studenci korzystając z interaktywnych kiosków poszukują informacji o egzaminach.
5
Kiosk, dzięki zintegrowanemu z ekranem dotykowym komputerowi nie wymaga zastosowania innych urządzeń jak mysz, klawiatura, czy głośniki. Jego obsługa jest niezwykle prosta.
6
Za jego pomocą studenci mogą zapisywać się również na egzaminy.
7
Dzięki możliwości przekazywania najważniejszych informacji w dostępnym przez cały dzień kiosku spada liczba zapytań w dziekanacie.
8
Uniwersalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala na łatwe dodawanie i aranżację materiałów, tworzenie i edycję harmonogramów wraz z możliwością przekazywania terminarzy na ekran.
9
Dzięki zastosowaniu znanych mechanizmów jak np. „przeciągnij i upuść” każdy będzie wiedział jak korzystać z oprogramowania.
10
Uczelnia skutecznie i atrakcyjnie przekazuje informacje

Skontaktuj się z nami

 Grzegorz Holozubiec
Grzegorz Holozubiec
Senior Key Account Manager
+48 608003467 Grzegorz.Holozubiec@sharp.eu