Zarządzanie komunikacją

Zarządzanie komunikacją

  • interaktywne plakaty dla uczelni
  • Zarządzanie treścią
  • digital signage dla uczelni i edukacji
  • interaktywne kioski dla uczelni

W jaki sposób uczelnia może skutecznie i atrakcyjnie przekazywać informacje? Nowy wzór legitymacji? Terminy egzaminów w nadchodzącej sesji? Juwenalia? Dzięki profesjonalnym monitorom, o doskonałej jakości i parametrach obrazu, studenci będą nie tylko świetnie poinformowani, ale także poczują się bardziej zaangażowani w życie uczelni. Połączenie zaawansowanej technologii dotykowej, wysokiej rozdzielczości z możliwością integracji z innymi urządzeniami to tylko część udogodnień. Oryginalne i wydajne rozwiązania audio-wizualne z pewnością zrobią wrażenie na Państwa studentach, budując jednocześnie przewagę konkurencyjną uczelni.

Korzyści dla uczelni

Dynamiczny rozwój

Zastosowanie takich form komunikacji, jak interaktywne plakaty czy kioski, wyróżni Państwa uczelnię wśród innych. Studenci zwracają uwagę na sposób prezentowania treści, a technologia jest jednym z czynników budujących przewagę konkurencyjną uczelni.
Nowoczesna komunikacja ze studentami zwiększa ich zaangażowanie i poziom identyfikacji z Państwa marką.

Zysk +

Korzystając z rozwiązań Digital Signage, uczelnia może nie tylko skutecznie docierać ze swoimi komunikatami do studentów, ale także zarabiać dzięki współpracy z potencjalnymi reklamodawcami. Nasze profesjonalne oprogramowanie pozwoli z łatwością ustalić harmonogramy wyświetlania dla komunikatow wewnętrznych, różnych reklamodawców i partnerów.

Przemyślany zakup

Zastosowanie interaktywnych form komunikacji wyeliminuje koszty druku plakatów czy ulotek, a zmiany szczegółów jak daty czy godziny wydarzeń nie będą wymagały już nowych nakładów. Finansowanie rozłożymy odpowiednio w czasie i dopasujemy je do realnych możliwości budżetu uczelni.

Skontaktuj się z nami!
Odpowiemy na wszystkie pytania
Zapytaj nas

Scenariusz wykorzystania

Korzyści ze sprawnie funkcjonującej infrastruktury najlepiej widać w codziennych, powtarzalnych sytuacjach. Tak może być też na Państwa uczelni.
1
Zmieniła się data Juwenaliów – na szczęście zmiana daty czy innego szczegółu nie jest żadnym problemem na plakatach interaktywnych.
2
Dzięki możliwości sterowania dotykiem studenci reagują na przedstawiane treści i dzielą się opiniami.
3
Między komunikatami uczelni wyświetlane są reklamy partnerów, na których uczelnia zarabia.
4
Zbliża się sesja – studenci korzystając z interaktywnych kiosków poszukują informacji o egzaminach.
5
Kiosk, dzięki zintegrowanemu z ekranem dotykowym komputerowi nie wymaga zastosowania innych urządzeń jak mysz, klawiatura, czy głośniki. Jego obsługa jest niezwykle prosta.
6
Za jego pomocą studenci mogą zapisywać się również na egzaminy.
7
Dzięki możliwości przekazywania najważniejszych informacji w dostępnym przez cały dzień kiosku spada liczba zapytań w dziekanacie.
8
Uniwersalne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala na łatwe dodawanie i aranżację materiałów, tworzenie i edycję harmonogramów wraz z możliwością przekazywania terminarzy na ekran.
9
Dzięki zastosowaniu znanych mechanizmów jak np. „przeciągnij i upuść” każdy będzie wiedział jak korzystać z oprogramowania.
10
Uczelnia skutecznie i atrakcyjnie przekazuje informacje

Skontaktuj się z nami

 Grzegorz Holozubiec
Grzegorz Holozubiec
Senior Key Account Manager
+48 608003467 Grzegorz.Holozubiec@sharp.eu